English
|
عربی
 
 
 
 
قوانین سایت

 قوانین عمومی :

1. وب ‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) ، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب سایت قرار ندهند . در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود .


2. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) تولید شده و بر روی این وب‌ سایت قرار می‌گیرد ، متعلق به وب‌ سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) است . وب‌ سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) حق ویرایش ، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد .

3. خدمات و محتویاتی که توسط بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) تولید و عرضه می‌گردند ؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب ‌سایت هستند . هر گونه سوء استفاده از اطلاعات ، عکس‌ها ، نقشه‌ها ، طرح‌ها ، لوگو و ... از وب ‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب ‌سایت را ندارد . ذکر مطالب این وب ‌سایت در اینترنت ، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب ‌سایت www.bonyadershad.com و لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و بصورت خوانا و قابل مشاهده ، در اندازه و محل مناسب مجاز است . اشخاص حقیقی و حقوقی در رسانه‌های کاغذی ، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌ سایت حق اضافه نمودن مطلب طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران را دارند . ضمنا استفاده از این وب ‌سایت برای مقاصد تجاری ، تبلیغات ، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است . برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

4. اطلاعات موجود در این وب ‌سایت از منابع معتبر و مرتبط ، ترجمه و تدوین شده‌اند ؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات ، وب ‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش های اضافه شده توسط سایر کاربران و... بر عهده نمی‌گیرد .

5. اطلاعات موجود کاربران در وب‌ سایت کاملاً شخصی می‌باشد . لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران ، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی یا حقوقی در این امر نداشته باشد . ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) اطلاع دهد .

6. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد نماید . در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد .

7. کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) اصلاح نماید. در غیر این‌صورت ، این وب ‌سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت .

8 . هرگونه سوء استفاده از نام بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) ، سایت اینترنتی www.bonyadershad.com ، مکاتبه از طرف بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح ، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

9 . وب‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت .

10. وب‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) پایگاه اینترنتی دیگری جزwww.bonyadershad.com و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خویش تماس می‌گیرد . سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌ سایت، مورد تایید گروه بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) نیست .

Privacy Policy یا سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران :

1. سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) مانند اکثر سایت‌های دیگر، برای ارائه خدمات بیشتر به کاربرانش از روش ایجاد «کوکی» استفاده می‌کند . «کوکی» حجم کوچکی از اطلاعات است که به ما امکان می‌دهد خدمات سایت را برای شما شخصی‌سازی کنیم و تبلیغات مرتبط به علایق شما را نمایش دهیم . کوکی‌ کمک می‌کند در مراجعه‌های بعدی به بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) نیاز به وارد کردن دوباره اطلاعات نداشته باشید .

2. می‌توانید مرورگر اینترنتی خود را طوری تنظیم کنید که هنگام ایجاد کوکی آن را اعلام کند یا اینکه هیچگاه کوکی دریافت نکند .

Disclaimer Notice یا اعلان سلب مسئولیت :

1. اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود ، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب ، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت . وب‌ سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) در این روند مسئولیتی ندارد ؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته ؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.

قوانین عضویت در وب‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) :

1. ثبت نام در این سایت محدودیتی نداشته و رایگان است .

2. کاربران باید هنگام ثبت‌نام در وب ‌سایت بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند .

3. کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب ‌سایت خودداری نمایند .